Osoite

Kapteeninkatu 20-22
FIN-00140 Helsinki


Yhteystiedot

Puh. 09-2727 0321

shop@lauritzon.fi


Aukioloajat

ma, ke, pe klo 9.00-17.00
ti, to klo 10.00-18.00


Liike on normaalisti auki taas 1.6.2020 alkaen. Tervetuloa!
Juhannuksena liike on kiinni jo 18.6. Ihanaa Juhannusta!
Liike on kesällä kiinni 6.7-2.8.2020.

Yhteystiedot

Puh. 09-7771 800
Fax. 09-7771 8080
asiakaspalvelu@lauritzon.fi
customerservice@lauritzon.fi


Aukioloajat

ma-pe klo 8.00-16.00
lounastauko 11.30-12.00


Osoite

Teerisuonkuja 6
FIN-00700 Helsinki


Asiakaspalvelu on normaalisti auki taas 8.6.2020 alkaen.
Juhannuksena suljemme torstaina 18.6 klo 14.00. Ihanaa Juhannusta!
Asiakaspalvelu on kesällä kiinni 20-26.7.2020.

Osoite

Tehtaankatu 24 A
FIN-00140 Helsinki


Tiina Ventelä

Puh. 050 516 6562
tiina.ventela@lauritzon.fi


Showroom on  auki ti-to klo 9-17. Tervetuloa!
Juhannuksena suljemme torstaina 18.6 klo 14.00. Ihanaa Juhannusta!
Showroom on kesällä kiinni 6.7-2.8.2020.

Linus Lauritzon

sales director

Puh 050 363 3636
linus.lauritzon@lauritzon.fi


Tiina Ventelä

contract sales manager

Puh 050 516 6562
tiina.ventela@lauritzon.fi


Taina Tamminen

sales area manager

Puh 046 921 2529
taina.tamminen@lauritzon.fi


Nina Niemi

sales area manager

Puh 050 040 5757
nina.niemi@lauritzon.fi


Tuija Saira

sales assistant

Puh 050 408 7514
tuija.saira@lauritzon.fi

 

 


Mia Meriluoto

Puh. 09-7771 8036
Varasto Puh. 09-7771 8035
mia.meriluoto@lauritzon.fi


Aukioloajat

ma-pe klo 8.00-16.00
lounastauko 11.30-12.00

 


Osoite

Teerisuonkuja 6
FIN-00700 Helsinki


Varasto on normaalisti auki taas 8.6.2020 alkaen.
Juhannuksena suljemme torstaina 18.6 klo 14.00. Ihanaa Juhannusta!
Varasto on kesällä kiinni 20-26.7.2020.

Christina Männistö

Puh. 09-7771 8033

 


Päivi Saarikoski

Puh. 09-7771 8032


Osoite

Teerisuonkuja 6
FIN-00700 Helsinki

 

 


Ajankohtaista

Näytä vanhempia >